Express er denne gangen satt opp mot Våg fra Vågsbygd i Kristiansand, og kampen skal spilles på Vågs hjemmebane Karuss. Dette er en bane Express har gode minner fra. Det var nemlig her de vant «verdens korteste fotballkamp» i 2018.
Kampen skal i utgangspunktet spilles 19. eller 20. mars, men kan spilles på tidligere dersom lagene blir enige om dette.
Her er hele oppsettet, med kampene hvor sørlandslag er involvert først:
Mandalskameratene - Vindbjart
Randesund - Donn
Våg - Express
Trauma - Urædd
Norild - Kirkenes
Porsanger - Hammerfest
Nordlys - Bossekop
Hamna - Skarp
Senja - Skjervøy
Finnsnes - Ishavsbyen
Krokelvdalen - Storelva
Landsås - Skånland
Harstad - Melbo
Lofoten - Sortland
Medkila - Innstranda
Bossmo & Ytteren - Rana
Hulløy - Grand Bodø
Fauske/Sprint - Sandnessjøen
Mosjøen - Flatanger
Melhus - Trønder-Lyn
VUKU - Sverresborg
Rørvik - Verdal
Namsos - Steinkjer
Heimdal - Tiller
KIL/Hemne - Orkla
Hitra - Trygg/Lade
Kvik - NTNUI
Charlottenlund - Tynset
Tomrefjord - Rollon
Dahle - Sunndal
Midsund - Vestnes Varfjell
Surnadal - Eide og Omegn
Ørsta - Volda
Hovdebygda - Bergsøy
SIF/Hessa - Herd
Høyang - Årdal
Eid - Stryn
Fjøra - Voss
Flaktveit - Sandviken
Austevoll - Bremnes
Osterøy - Fyllingsdalen
Tertnes - Frøya
Nymark - Stord
Arna-Bjørnar - Gneis
Askøy - Loddefjord
Sund - Varegg
Nordhordland - Lyngbø
Nord - Djerv 1919
Åkra - Sola
Riska - Eiger
Vardeneset - Madla
Ålgård - Frøyland
Forus og Gausel - Hinna
Hana - Varhaug
Rosseland - Randaberg
Stathelle - Storm
Hei - Tollnes
Nøtterøy - Halsen
Teie - Flint
Re - Sandefjord BK
Drammens BK - Modum
Svelvik - Eiker/Kvikk
Hallingdal - Hønefoss
Åskollen - Lommedalen
Vestfossen - Åssiden
Fagerborg - Oldenborg
Kolbotn - Christiania
Heming - Manglerud Star
Holmlia - Gamle Oslo
Stovner - Grei
Årvoll - Oppsal
Holmen - Ready
Sander - Sørumsand
Reinsvoll - Furnes
Faaberg - Lillehammer
Ottestad - Brumunddal
Valdres - Toten
Løten - Engerdal
Flisa - Nybergsund
Gran - Kolbu
Eidsvold IF - Skjetten
Raumnes & Årnes - FUVO
Kløfta - Skedsmo
Borgen - Østsiden
Sparta Sarpsborg - Sarpsborg FK
Drøbak-Frogn - Ås
Kråkerøy - Tistedalen
Lisleby - Råde